Kategorie
Informacje
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Aneta Kroczyńska
Aneta Kroczyńska
Z wykształcenia specjalistka Zdrowia Publicznego. Z zamiłowania podróżniczka i poszukiwaczka nowych smaków. Od września 2018 roku w podróży dookoła świata. Nie straszne mi kulinarnie ekperymenty. W każdym odwiedzonym kraju staram się nauczyć jakiejś ciekawej receptury. Wyprawa uświadamia mi jak odrębny styl odżywiania mają mieszkańcy różnych zakątków świata.
Dominika Maj
Dominika Maj
Dyplomowany żywieniowiec z pasją do kuchni roślinnej. Przepisy może czytać godzinami, a w komputerze ma specjalny folder o nazwie “jedzenie”. Uwielbia parzyć kawę, a każdą podróż zaczyna od zrobienia listy kawiarni do odwiedzenia. Poza gastronomią czyta reportaże, jeździ na festiwale i jest chodzącą bazą wiedzy o serialach.
Justyna Mazur
Justyna Mazur
Z wykształcenia diagnosta laboratoryjny. Od kilku lat zajmuje się dziennikarstwem medycznym, łącząc w ten sposób pracę ze swoją pasją, jaką jest zdrowy styl życia. W centrum jej zainteresowania znajdują się przede wszystkim choroby dietozależne i kluczowa rola odpowiedniego modelu żywienia w profilaktyce zdrowotnej. Prywatnie miłośniczka książek, jogi i Bieszczad
Karolina Dereń
Karolina Dereń
Nazywam się Karolina Dereń. Tytuł magistra uzyskałam podczas studiów na kierunku Biologia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z wykształcenia i pasji jestem również Dietetykiem (studia licencjackie). Stale poszerzam swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w szkoleniach z zakresu dietetyki klinicznej. Byłam prelegentką podczas wielu konferencji dotyczących zdrowia człowieka, jestem autorką licznych publikacji. W moich artykułach nie ma miejsca na wszelkiego rodzaju mity żywieniowe- skupiam się na promowaniu edukacji żywieniowej opartej o rzetelne informacje. Uważam, że zdrowa dieta powinna być smaczna, przyjemna i dopasowana do stylu życia w taki sposób, aby stała się prostym do wprowadzenia nawykiem, a nie krótkotrwałą udręką.
Michał Siedlewski
Michał Siedlewski
Na studiach koneser piwa i szybkiego jedzenia gdzieś na mieście. Dzisiaj odbija w stronę zdrowego stylu życia, w którym wie że na takie przyjemności jest miejsce, ale w nieco mniejszej częstotliwości. Po wypróbowaniu wielu diet i różnego rodzaju sposobów odżywiania wie, że najważniejsza jest różnorodność i umiarkowanie.
Tosia i Robin
Tosia i Robin
Antonina Siekierczak i Robin Hannewijk - polsko-holenderski duet kreatywny Yabai. Żywe kolory, geometryczne kształty i zabawa formą. Inspiracje czerpią głownie z podróżowania, filmów i muzyki. W swoich projektach kierują się zasadami zrównoważonego rozwoju. W wolnym czasie pielęgnują swoją domową dżunglę, kręcą ich projekty DIY i długie wypady rowerowe.