FIT OR SWEET

Nasiona wiesiołka – do kiełków i herbaty

 

Prozdrowotne właściwości wiesiołka są bardzo szerokie, dlatego nic dziwnego w tym, że tak wiele osób korzysta z jego nasion, dodając je na przykład do przygotowywanych sałatek i posiłków. W naszym sklepie internetowym znajdziesz ekologiczne produkty, dzięki którym poznasz ich pełen potencjał.

Wiesiołek – nasiona do użytku domowego

 

Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę, w której znajdują się nasiona wiesiołka do kiełków i przygotowywania ekologicznych herbatek. W obu przypadkach możesz liczyć na prozdrowotne działanie tej rośliny.

Wiesiołek wyróżnia się tym, że pozwala usprawnić procesy trawienne – ulegają one normalizacji, co pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu. Warto wspomnieć również o tym, że zarówno kiełki, jak i herbatki uznawane są za przydatne produkty do regulacji pracy jelit oraz wątroby. Pozytywnie wpływają ponadto na układ odpornościowy, jak również na kondycję skóry, paznokci i włosów. Wszystko za sprawą sporej zawartości enzymów i witaminy B.

Jak więc widać, stosowanie nasion wiesiołka może być bardzo korzystne. Tym bardziej, gdy mowa jest o produktach ekologicznych, pozbawionych zbędnych, sztucznych dodatków, które mogłyby doprowadzić do pogorszenia właściwości tej rośliny.

Serdecznie zachęcamy do przejrzenia całej oferty naszego sklepu i składania zamówień. Niezależnie od tego, czy szukasz nasion do siewu, czy do herbat, zawsze możesz liczyć na gwarancję jakości, jaką są w stanie zapewnić wyłącznie ekologiczne uprawy proponowane w naszej ofercie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium