FIT OR SWEET
O nas

Sklep FIT OR SWEET- sklep online ze zdrową żywnością i wiedzą o odżywianiu

 

 

Według Amerykańskiego Centrum Kontroli Chorób, stan naszego zdrowia zależy w 53% od stylu życia, w tym sposobu żywienia, w 21% od stanu środowiska, w 16% od uwarunkowań genetycznych, a zaledwie w 10% od skuteczności działania służby zdrowia.

Dane te pokazują jak ważnym czynnikiem w profilaktyce jest jakość żywności, którą codziennie spożywamy..

Fitorsweet.pl to sklep online, zrodzony z pasji do jedzenia.... zdrowego jedzenia. Chcemy tutaj szerzyć wiedzę o zdrowym podejściu do odżywiania i uczyć jak zadbać o to co ląduje na naszym talerzu na co dzień.

Warto zmienić nawyki żywieniowe pozwalające na stałą kontrolę naszego zdrowia.

 

Zaczynaliśmy od bloga, który powstał w połowie 2020 roku, na którym publikowaliśmy artykuły o zdrowym odżywianiu. Teraz to sklep w którym znajdziecie nie tylko zdrową, nieprzetworzoną żywność.

Wyselekcjonowaliśmy dla Was najlepsze produkty BIO bezglutenowe, dla wegan, zdrowe słodycze, dla dzieci a nawet preparaty naturalne i suplementy diety. Zadbaliśmy o to aby wybrane przez nas produkty były najwyższej jakości od sprawdzonych producentów.

Wiemy że czasy w których żyjemy sprzyjają rozwojowi konwencjonalnej żywności przetworzonej, jednak rośnie trend, który pokazuje, że możemy zadbać lepiej o nasze zdrowie, a przy okazji nie być utrapieniem dla naszej planety, spożywając więcej produktów ekologicznych.

Liczymy, że podłączycie się z nami pod tę falę i razem będziemy mogli polepszać nie tylko zdrowie, ale i pozytywnie oddziaływać na środowisko.⠀

 

#cieszsięjedzeniem #cieszsięzdrowiem #cieszsiężyciem

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium