FIT OR SWEET
Słuchamy Waszych opinii

 

 

Weryfikacja opinii to często ostatni krok przed dokonaniem transakcji i wyborem sklepu. Mając to na uwadze dołączamy do serwisu Opineo, w którym możecie zostawić opinię i wystawić nam ocenę po dokonaniu zakupu. Wystarczy wyrazić poniższą zgodę przy składaniu zamówienia:

"Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych w postaci adresu e-mail oraz informacji o złożonym przeze mnie zamówieniu do Opineo, w celu poznania mojej opinii na temat zakupu w sklepie internetowym www.fitorsweet.pl, która zostanie opublikowana w serwisie Opineo.pl".

Po wyrażeniu zgody, na adres mailowy podany przy zamówieniu, w terminie 5 dni od jego złożenia zostanie wysłana ankieta, w której mogą Państwo podzielić się wrażeniami po zakupie. 

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie. Wasze opinie pozwalają nam stale udoskonalać proces realizacji zamówień i pomagają lepiej poznać Wasze oczekiwania dotyczące standardów obsługi.

 

     Odznaka podstawowa

 

Dodatkowo możecie zostawić opinie poprzez poniższy link dzięki aplikacji Getreview

https://app.getreview.pl/review/id/JQ54hmO8

 

Dołączcie zdjęcie, podzielcie się reakcją na paczkę lub pokażcie co przygotowaliście z zamówionych produktów. Najnowsze opinie pokażą się na naszej stronie, może kogoś zainspirujecie ;)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium