FIT OR SWEET
Dlaczego żywność ekologiczna?

 

Żywność BIO może znacząco wpływać na zdrowie jak i jakość życia człowieka, dlatego należy podkreślić jej funkcje prozdrowotne. Charakteryzuje się niższą zawartością, metali ciężkich oraz śladową ilością pestycydów. 

Wobec coraz liczniejszych przypadków chorób rozwijających się przez nieprawidłowe żywienie, jak również z powodu skażenia żywności toksycznymi substancjami występującymi w wodzie, glebie i powietrzu, chcemy upowszechnić wiedzę na temat żywności ekologicznej oraz jej wpływu na stan zdrowia człowieka. Jeśli zamawiacie produkty BIO z odpowiednimi certyfikatami, macie pewność że wspieracie zrównoważony rozwój i dbacie z nami nie tylko o swoje zdrowie ale też o klimat. Dlatego właśnie na fitorsweet.pl chcemy promować jedzenie ekologicznych produktów, do których nie wykorzystywano szkodliwych substancji chemicznych.

Dbamy o to aby asortyment fitorsweet.pl stale się powiększał, żebyśmy mogli Wam dostarczyć najatrakcyjniejszą ofertę żywności ekologicznej pochodzącej z upraw z odpowiednimi certyfikatami eko. Dzięki temu macie gwarancję że wszelkie artykuły z nazwą BIO lub ECO nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników czy wzmacniaczy smaku. Żywność BIO zdobywa coraz większe uznanie na świecie co nas niezmiernie cieszy, bo dzięki temu trendowi możemy realnie wpływać nie tylko na nasze zdrowie ale i na planetę.

 #fitorsweet #cieszsięjedzeniem #cieszsięzdrowiem #cieszsiężyciem

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium