FIT OR SWEET

Aloes dla zdrowego stylu życia.

Aloes jest uznawany za jedną z najzdrowszych roślin, gdyż wykazuje szereg właściwości leczniczych. Sok z aloesu - ale tylko ten wysokiej jakości - wykazuje dobroczynne działanie na organizm. Doskonałym sposobem na zdrowe nawodnienie organizmu jest woda aloesowa. 

Aloe vera to roślina używana od wieków ze względu na swoje właściwości lecznicze. Udowodniono, że obniża ciśnienie krwi, a także jest dobrym źródłem potasu i witaminy C. Aloes można przyjmować w formie suplementu lub soku.

Jakie są zalety picia aloesu?

Aloe vera to roślina doskonale wspomagająca układ odpornościowy, działająca przeciwzapalnie, grzybobójczo i bakteriobójczo. Może działać immunostymulująco i zmniejszać częstość występowania infekcji. Aloes do picia może wspomagać detoksykację organizmu oraz procesy odchudzania. Kolejne cenne właściwości aloesu to pobudzenie procesów trawiennych, a także wspomaganie pracy wątroby czy jelit. Aloes wykazuje korzystny wpływ na funkcjonowanie układu sercowo - naczyniowego, ponadto ułatwia utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy i cholesterolu we krwi. Sok z aloesu wzbogaca dietę w cenne związki aktywne, takie jak witaminy A, C i E, witaminy z grupy B, składniki mineralne, aminokwasy, antyoksydanty oraz beta - sitosterol. Aloes jest dobry dla serca i może obniżać wysokie ciśnienie krwi.

Gdzie kupić dobrej jakości Aloes?

W naszym sklepie oferujemy naturalny sok z aloesu, nie pozyskiwany z koncentratu i wolny od dodatku cukrów. Taki produkt wysokiej jakości to najlepsza gwarancja doskonałego smaku i bogactwa wartości odżywczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium