FIT OR SWEET

Jagoda Goji- dlaczego jest „super jedzeniem” przyszłości?

Jagody Goji to rodzaj owoców uprawianych od wieków w rejonach Himalajów. Są również spożywane w Chinach, Japonii i Korei, a często jako superfood wśród świata zachodniego. Owoc ten jest podstawą diety mieszkańców Tybetu, gdzie jest uprawiany od wieków. Jednak owoc ten dopiero zaczyna zdobywać popularność w Ameryce Północnej i Europie. Fioletowo-czarny kolor jagód goji pochodzi z antocyjanów, związków przeciwutleniających, które zapewniają wiele zdrowia. Uważa się, że jest korzystny w przypadku wielu różnych dolegliwości, w tym problemów z oczami, chorób serca, raka, cukrzycy, utraty wagi i innych.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Czym są jagody Goji i jakie są ich magiczne zalety?

Jagody Goji często nazywane są „Królową Jagód”, ponieważ są używane w tradycyjnej medycynie chińskiej już od ponad 2000 lat. Jagody Goji zapewniają wiele korzyści zdrowotnych, w tym wzmacniają odporność i poprawiają wygląd skóry, włosów i paznokci. Są bogate w przeciwutleniacze, składniki odżywcze, które wspomagają naturalną obronę organizmu przed wolnymi rodnikami powodującymi choroby. Dzięki dużej dawce przeciwutleniaczy mają właściwości przeciwstarzeniowe.

 

Czym są jagody acai i jak mogą pomóc w odchudzaniu?

Natomiast Jagody acai pochodzą z lasów deszczowych Amazonii i od wieków były używane przez rdzenne plemiona jako źródło pożywienia i lekarstwa. Jagoda acai to maleńki owoc ciemnofioletowy o lekko cierpkim smaku. Jagoda ma zewnętrzną powłokę, którą należy usunąć przed spożyciem. Jagoda acai jest bogata w przeciwutleniacze, które pomagają chronić przed wolnymi rodnikami, które powodują uszkodzenia i choroby komórek.

Sok z Acai powstaje przez zmiażdżenie jagód acai na miazgę, a następnie przecedzenie go przez gazę lub inny materiał filtrujący w celu usunięcia nasion, skórki, łodyg. Z naszej oferty polecamy https://fitorsweet.pl/Soki,-syropy-i-napoje/Soki/Soki-owocowe/Z-acai/Sok-z-acai-nfc-BIO-500-ml---Bio-Planet. Sok ze 100% owoców acai z ekologicznych upraw. Pomoże zachować zdrowie i zwalczy skutecznie stany zapalne w organizmie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium